siedzę i mam wyjebane teraz ty się martw

Zawsze bądz sobą :D

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

Imagin o Harrym Stylesie

Jesteś sąsiadką 1D od 2 lat. Przyjaźnisz się z nimi. Przekopujesz swój ogródek i nagle wyskakuje ci żaba. Krzyczysz, gdyż wystraszyłaś się. Po chwili na teren twojej posesji wbiega Harry w samych bokserkach. Momentalnie przestajesz krzyczeć i stoisz z miną 'WTF?!'. Harry nie zdążył wydusić z siebie słowa, a do twojego ogrodu wbiegła reszta chłopaków: Liam bez butów, Louis z Niallem w koszulkach i bokserkach, a Zayn bez koszulki i zapinał spodnie. Nie wytrzymałaś i wybuchnęłaś śmiechem. Nie mogłaś przestać. Chłopacy się zirytowali i wzięli cie na ręce. Po chwili znalazłaś się na ich posesji, przy basenie. Nie zdążyłaś nic powiedzieć, a oni wrzucili cię do niego. Teraz oni ciągnęli z ciebie polew. Wyszłaś zdenerwowana i wróciłaś do siebie, do domu. Chłopacy dobijali się lecz im nie otwierałaś. Wieczorem siedziałaś z kubkiem kakao w ręce. Usłyszałaś dziwne trzaski. Sprawdziłaś ogród, a gdy wróciłaś na twojej sofie siedzieli wszyscy chłopcy i uśmiechali się do ciebie.
T:Czego tu szukacie?
Li:Przyszliśmy do ciebie...
N:Przeprosić.
T:Serio?
Lou:No na serio.
Z:Nie wierzysz?
T:Nie.
W tym momencie Zayn i Louis dali ci po buziaku w oba policki. Zaraz po nich powtórzyli to Liam i Niall. Czekałaś na ruch Hazzy.
T:A ty?
H:Co ja?
T:Nie przeprosisz?
Podszedł do ciebie. Spojrzał na chłopaków, a oni wyszli. Objął cię w talii i zaczął namiętnie całować. Odwzajemniłaś to.
T:Od jak dawna?
H:Ale co?
T:No zakochałeś się we mnie.
H:Od dawna i jeszcze dłużej.
Ponownie wpił się w twoje usta. Spędziliście razem upojną noc. Obudziliście się razem nadzy na kanapie. Na dzień dobry Harry soczyście cię pocałował.
H:Dzień dobry kochanie.
T:Kocham cię.
H:Ja ciebie też kocham.
Od tego dnia budzicie się razem, znaczy budzi was wasza pięcioletnia córeczka Darcy, a po za tym jesteś jeszcze w 8 miesiącu ciąży i czekacie, kiedy na świat przyjedzie wasza druga córeczka.


Imagin pochodzi z bloga : http://imaginyzonedirectionzioom.blogspot.com
Tagi: .
09.11.2012 o godz. 20:36
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)

Always and forever ♥
11.02.2015, 19:40
Always and forever ♥ napisał(a):
Za krótki ale git majonez! Mówcie na mnie Edzio ♥

fff
7.10.2013, 19:29
fff napisał(a):
aha troche nudne

hazza
5.03.2013, 21:45
hazza napisał(a):
aha troche dobre
koolorowa
siedzę i mam wyjebane teraz ty się martw
Skąd: i tak nie trafisz :P
O mnie: jestem jaka jestem i mnie nie zmienisz, jeśli tak myślisz za wysoko się cenisz.! Zwariowana, czasami pogubiona małolata kochająca rap http://kooloorowa.blogspot.com/ - mój nowy blog ;)
statystyki